--------------------

Konec tohoto blogu!!!
Moje knihy:'Milovnice zvířat Lea'

10. února 2010 v 17:04 | Toniyk |  Milovnice zvířat Lea

Před přečtením a zkopírováním čti -TADY-

Úvod

Lea Scottová žije v západní Francii.Její rodiče mají velice rádi zvířata, ona samozdřejmě také...Doma chovají: 2 psi, slepice, kočky, koně, pískomili, křečky, králíky, myši, také krávy a včely.
Zvířaty se živí, protože nemají moc peněz...Slepice jim snášejí vajíčka, koně využívají na koňský ranč, který vlastní, králíky někdy prodají nebo si je sami sní, krávy dávají mléko a sýry, včely med.
Na zahrádce pěstují zeleninu a ovoce. Lea má každý den dost práce se zvířaty. Ale její kamaráky: Carol, Stefi a Becky ji v tom pomáhají...

1.Kapitola

,,Drž přece ten kýbel pořádně Leo!!"říkala mi máma při čerpání mléka. Stroje jsme sice měli, ale jedna kráva při strojích byla rozladěná a podrážděná. ,,Ano mami, to víš, umím nasazovat jen umělé přísavky strojů, neumím dojit ručně jako ty..."řekla jsem mámě. ,,Leo dnes má přijet veterinářka Judy Bakerová podívat se na koně, ale hlavně na Vermundu." řekla máma. Vermunda byla 10ti letá klisna které se mělo brzy narodit hříbě. Důležitá potřeba veterináře nebyla nutná, ale máma chtěla mít klid a jistotu že jí nic není...Už jednou Vermunda přišla o hříbě a teď měla mít další... Po skončení s dojením jsem šla k slepicím pro vejce. Měli jich tam jedenáct. Nebylo to hodně, ale ani málo. Byl to průměrný počet. Naši dva psi Bernard a Lumie po mě poskakovali. Nesla jsem jim totiž žrádlo pro ně a pro kočky. Cestou kolem prošel Filip(můj starší brácha) který právě nesl čerství med. ,,Jéé!! To tak krásně voní!! Můžu ochutnat??" zeptala jsem se. ,,Ne, ne...žádné ochutnávání. Tento med je pro pana Eibiho. Pravidelného odběratele. Velice si ho vážíme, dává nám více než si řekneme." odpověděl mi Filip. Šla jsem ke koním. Táta odvážel Šampiona jednoho z našich koní do stájí. ,,Pomož mi prosím, Leo. Musím ještě zařídit něco v kaceláři, ano?" řekl mi táta. ,,Jasně, můžu si potom zajezdit?? Na Chaerliem??"zeptám se táty. ,,Dobře ale do oběda musíš být zpátky. Potom přijede Judy a musí zkontrolovat koně." řekne mi. ,,Tak díky! Neboj vrátím se do oběda."křiknu ze stájí na tátu.
Pokračování zde...

Tato kniha je moje výroba, můj text..kohokoli uvidím že krade moji knihu a neudá zdroj atd..
ihned ho nahlásím na blog.cz!! Zapamatujte si!! Lež či kopírování se nikdy neskyje!! 

 


Anketa

Líbí se ti naše povídky??

Ano
Ne
Mohly by být lepší...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.