--------------------

Konec tohoto blogu!!!




Moje knihy:'Milovnice zvířat Lea 0.2'

25. dubna 2010 v 15:10 | Toniyka |  Milovnice zvířat Lea

Před přečtením a zkopírováním čti -TADY-

2. Kapitola

Jela jsem velkou ztezkou Zeleného lesa. Bylo mi dobře, ale taky jsem věděla že to brzy skončí, protože na oběd jsem musela být doma a starat se o zvířata. Chaerli kráně klusal a později i cválal po nádherné louce, krerá oddělovala dva lesy Zelené obory.

Docválala jsem domů, protože už měl být oběd. Rodiče se na mě trochu zlobili, protože už jsem měla
být dávno doma. Ale to více že já si musím vše užít!! Ale co se dá dělat?? Nic. Nic. Nic. To je vše...
Zanedlouho přijela Judy Barkerová, podívat se na Vermundu, březí klisnu. "Ahoj Judy!!" pozdravila jsem ji. "Ahoj Leo!! Jak se máš?? Co Chaerlie??"otázala se mě. "Chaerli je nejlepší kůň na ranči!! Proč by se s ním mělo něco dít??" zeptala jsem se. "Ale Leo!! Já to tak nemyslela. I když je nejlepší, taky může být nemocný nebo zraněný..." řekla mi přísně. "Ale proč?? Všichni koně jsou někdy nemocní??" zeptala jsem se znovu. "Jasně že všichni. I ten nejlepší!!" promluvila Judy opět. "A co Vermunda??" zeptala jsem se a podívala na březí klisnu. "Moc se mi nelíbí...  hříbě je v ní špatně otočené a porod by mohl být obtížný, ale pokusím se udělat to, co bude v mých silách!! To ti slibuji!!" upřímě odpověděla. "Děkuji!!" dodala jsem. "Podíváš se prosím i na Chaerlieho??" změnila jsem téma. "Jo, klidně, ale až dodělám tady Vermundu, jo?" řekla.

Pokráčko příště =D
By Toniyka

Tato kniha je moje výroba, můj text..kohokoli uvidím že krade moji knihu a neudá zdroj atd..ihned ho nahlásím na blog.cz!! Zapamatujte si!! Lež či kopírování se nikdy neskyje!! =D
 


Anketa

Líbí se ti naše povídky??

Ano
Ne
Mohly by být lepší...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.